Ścianki działowe / Suche zabudowy Nysa / Opole, Wrocław / Polska / Niemcy

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym i kompleksowym wykonaniu suchej zabudowy i ścianek działowych - zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dla firm. Nasze usługi realizujemy na terenie Nysy, Opola, Wrocławia oraz pozostałych miejscowości w województwie opolskim, śląskim, dolnośląskim, łódzkim. Działamy również na terenie Niemiec. Suche zabudowy i ścianki działowe z płyt GK (gipsowo-kartonowych) wykonujemy szybko i sprawnie, oferując Państwu przy tym nieskończone możliwości aranżacji każdego wnętrza i jego wykończenia.

Usługi w zakresie ścian działowych i suchych zabudów:


Wysoką jakość naszych usług doceniają Klienci z Polski i z Niemiec
Realizujemy małe, średnie i duże projekty budowlane i remontowe


Wszystkie remonty i budowy dostosowujemy do wymagań Klienta
Indywidualny kosztorys i terminowość


Firma MarBUD Zawora posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu remontów mieszkań, domów, poddaszy, kuchni, łazienek, biur oraz hal, centrów handlowych, galerii i pawilonów handlowych. Nasza ekipa remontowo-budowlana w krótkim czasie dopasuje i wykona dla Państwa optymalny projekt zabudowy i wykończenia dowolnego pomieszczenia - niezależnie od jego przeznaczenia i wielkości.

Każdy projekt rozpoczynamy od dokładnej inspekcji pomieszczenia, czy danego obiektu. Nasi specjaliści dokonują szczegółowych pomiarów, które są niezbędne przy późniejszym szacowaniu kosztów. Na każdym etapie prac mamy na uwadze dobro naszego Klienta, z uwagi na co jesteśmy otwarci na sugestie i indywidualne wykonanie danej usługi. Podejmujemy się modernizacji, remontu, aranżacji i budowy każdego budynku i wnętrza. W swojej historii realizowaliśmy projekty i usługi budowlane zarówno dla Klientów prywatnych, małych i średnich firm oraz dużych korporacji. 

Profesjonalna kadra inżynieryjno-techniczna, jak również dbałość o jakość na każdym etapie budowy i remontu sprawia, że firma MarBUD Zawora to idealna propozycja dla ludzi ceniących sobie profesjonalizm, fachowość i komfort. Oprócz stawiania ścianek działowych i wykańczania wnętrz płytami gipsowo-kartonowymi oferujemy Państwu, między innymi: wykończenia poddaszy i biur, remonty kuchni, łazienek, sypialni, przedpokoju i innych pomieszczeń w domu i mieszkaniu. Wykonujemy również remonty biur oraz innych terenów handlowo-usługowych i przemysłowych takich jak galerie lub hale.

Galeria: