Usługi remontowo-budowlane Nysa / Opole / Wrocław / Polska / Niemcy

Firma MarBUD świadczy kompleksowe usługi remontowo-budowlane w Nysie, Opolu, Wrocławiu, jak również w całym województwie opolskim, dolnośląskim, śląskim, łódzkim. Działamy również na terenie Niemiec. Wykonaliśmy już dziesiątki remontów i zawsze pozostawiamy po sobie dobre wrażenie oraz zadowolonych Klientów.

Wykonujemy, między innymi:

Oferujemy również szeroki zakres usług remontowych: wykończenie poddasza, remont kuchni i łazienki, wykończenie wnętrza, remonty biur, remonty hal przemysłowych, pawilonów i galerii handlowych oraz wielu innych obiektów użyteczności publicznej.

Każdy projekt rozpoczynamy od dokładnej inspekcji pomieszczenia, czy danego obiektu. Nasi specjaliści dokonują szczegółowych pomiarów, które są niezbędne przy późniejszym szacowaniu kosztów. Na każdym etapie prac mamy na uwadze dobro naszego Klienta, z uwagi na co jesteśmy otwarci na sugestie i indywidualne wykonanie danej usługi. Podejmujemy się modernizacji, remontu, aranżacji i budowy każdego budynku i wnętrza. W swojej historii realizowaliśmy projekty i usługi budowlane zarówno dla Klientów prywatnych, małych i średnich firm oraz dużych korporacji.

Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

Zespół MarBUD Zawora,